niedziela, 31 sierpnia 2008
Ray Nagin - burmistrz miasta Nowy Orlean - "I must tell you this is the mother of all storms. This storm is so powerful and growing more powerful each day that I'm not sure we've seen anything like it. For everyone out there that thinks they can ride this storm out, I have news for you, that will be one of the biggest mistakes you can make in your life."


wtorek, 26 sierpnia 2008
Miałam kiedyś kolegę Gustawa. Grał na gitarze, ale jakoś kontakt się urwał...
Ciekawe czy Gustav walnie w Texas czy w Luizjanę?
A propos huraganów. Zauważyłam u siebie taką chamską przypadłość, że jak tylko jest jakiś huragan czy też inny sztorm idzie w kierunku Florydy, to zawsze się z tego bardzo cieszę. To znaczy myślę sobie: ale dobrze że uderzy tam, a nie tu. W sumie to bardzo nieładnie z mojej strony.


piątek, 15 sierpnia 2008
Ciekawych czasów dożyliśmy. Wygląda na to, że szkoła w Harrold Texas może być pierwszą w kraju, w której nauczyciele będą nosili broń. A wszystko po to, aby w razie ewentualnego ataku kolejnego szaleńca nauczyciel mógł ochronić uczniów.
Kto wie, może za kilka miesięcy usłyszymy o bohaterskiej pani od muzyki, która zastrzeliła niedoszłego mordercę, albo o szalonej pani od muzyki, która postrzeli kilku uczniów za fałszowanie.
czwartek, 14 sierpnia 2008
Pamiętacie Joela Osteena, o którym pisałam jakiś czas temu? Pan Bóg to jednak dba o swoich. Swoją drogą uważam, że ta pani trochę przesadziła z zażądaną kwotą. 


Blog emigracyjny- krótkie historie z życia w Houston